Verilerin Gizliliği Ve Sözleşme Maddeleri

SOSYAL KAMPÜS, kaliteli ve yararlı uygulamalar yayınlamak için her zaman gereken özeni ve duyarlılığı gösterecektir. Buna rağmen, uygulamalarımızda yer alan içeriklerin beklentilerinizi karşılayacağı, size yararlı olacağı veya kesin doğru bilgiler içereceğine dair hiçbir taahhütte bulunmamaktayız. Uygulamaları olduğu gibi sunmaktayız. Bu sebeple, uygulamalarımızdan kaynaklı yaşanacak herhangi bir olumsuz durum için SOSYAL KAMPÜS'ü sorumlu tutamayacağınızı kabul etmektesiniz.

SOSYAL KAMPÜS, bu uygulamaların güvenliği konusunda alınabilecek tüm önlemleri almak için gereken ölçüde çaba sarf eder ve Google Play Geliştirici Programı Politikaları sözleşmesi kapsamındaki yükümlülüklerini yerine getirir. Bununla birlikte; internet ve dijital ortamlar yeterli düzeyde güvenli alanlar değildir. Bu yüzden size yüzde yüz güvenli bir hizmet sunacağımız konusunda herhangi bir garantide bulunmamaktayız. Sosyal Kampüs Üniversite uygulamasıdır, Kullanıcıların üniversite ile olan bağlarını kontrol etmek için öğrenci maillerine ihtiyaç duyar. Uygulamalarımız sadece Google Play Store ve IOS App Store'da yer almaktadır. Bu uygulamaların bizim bilgimiz dışında başka bir android yada IOS mağazasında yer alması durumunda, buradan yapılacak yüklemelerden SOSYAL KAMPÜS sorumlu tutulamaz. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu na göz atabilirsiniz.

 • Sosyal Kampüs bir sosyal medya uygulamasıdır. Yaptığınız paylaşımlar, uygulamaya eklediğiniz isim, soyisim ve yüklediğiniz fotoğrafları kullanıcıların görebileceğini bildiğinizi kabul edersiniz.
 • Bu uygulamalarda, üçüncü taraflara ait reklamlar ve linkler yer alabilir. Bu üçüncü taraflara ait reklamların ve linklerin niteliğinden, içeriğinden,etkinliklerinden, güvenliğinden veya bunlardan kaynaklı oluşabilecek zararlardan SOSYAL KAMPÜS'ü sorumlu tutamayacağınızı kabul etmektesiniz.
 • Kamera, Mikrofon ve Dosya Erişim İzni: SOSYAL KAMPUS TELEFONUNUZDA SİZLERİN YÜKLEMENİZ HARİCİNDE HERHANGİ BİR DOSYAYA FOTOĞRAFA SES DOSYASINA ERİŞİM SAĞLAMAZ.
 • Uygulamaya etkinlik olarak yüklediğiniz fotoğraflar sunucumuzda saklanır ve etkinliğinizi silmeniz durumunda yüklediğiniz fotoğrafları silersiniz.
 • Sosyal Kampüs fotoğraf yükleme zorunluluğununuz yoktur. Kendi isteğiniz ile fotoğraflarınızı yüklersiniz. Kamera erişim izni sizin etkinliklerinize fotoğraf yüklemeniz veya katılımcılarınızı kontrol etmek için kullandığınız QR kod için istenir.
 • Mikrofon erişim izni bazı cihazlarda kamera erişiminde problem olduğundan dolayı fotoğraf yükleyebilmenizde bir sorun oluşmaması için mikrofon erişim izni istenir (ios). Sosyal Sosyal Kampüs ses veya video yükleyebileceğiniz bir uygulama olmadığı değildir.
 • Dosya erişimi uygulamaya resim yüklemeniz için istenir etkinliğinize fotoğraf eklemek isterseniz veya profil fotoğrafı yüklemek isterseniz dosya erişim istenir.
 • Bu uygulamalarda yer alan yazılı ve görsel öğelerden ve yazılımlardan oluşan bütün içeriğe ilişkin her türlü telif hakkı SOSYAL KAMPÜS’e aittir. Herhangi bir uygulamamızı veya bu uygulamaların telif haklarıyla korunan içeriğini; kopyalama, çoğaltma, yeniden yayımlama, parçalarına ayırma, tekrar kamuya sunma vb. eylemlerde bulunmayacağınızı kabul etmektesiniz.

Kullanım, Paylaşımlar ve Reklamlar Hakkında

 1. Sosyal Kampüs’te her kullanıcı etkinlik paylaşabilir bu etkinliklere sizleri hiçbir zaman katılımınızı zorunlu tutmaz.
 2. Katıldığınız etkinlikeri uygulamayı kullanan kullanıcıların paylaştığını bilerek katılmalısınız.
 3. Etkinliğe katılmadan önce, etkinlik sırasında ve etkinlik sonrasında oluşabilecek herhangi bir durumdan Sosyal Kampüs sorumlu değildir.
 4. Yaptığınız paylaşımlarda suç, taciz vb olayları içeren durumlarda Sosyal Kampüs devlet onaylı erişim taleplerine dürüstlük esaslı olarak inceleyip paylaşma hakkında sahiptir.
 5. Tekrardan belirmek isteriz ki hiçbir zaman etkinliklere zorunlu olarak katılım söz konusu değildir.
 6. Katıldığınız etkinliklerde etkinlik sahibi kişilerin, kurumların etkinliğe katılan kişilerin isim ve soyisimlerine erişim sağlar.
 7. Katıldığınız her etkinlik sahibinin, kurum veya kuruluşların bu bilgilere erişebildiğini bildiğinizi kabul etmektesiniz.
 8. Her etkinliği, özel etkinlikleri, soruları ve yorumlarda rahatsız edici bulduğunuz her içeriği şikâyet edebilirsiniz.
 9. Ekiplerimiz gerekli incelemeyi yapıp etkinliği kaldırma hakkına sahiptir.

Bu Koşulların Güncellenmesi

Hizmetimizi ve ilkelerimizi doğru olarak yansıtması için bu Koşulları da değiştirmemiz gerekebilir SOSYAL KAMPÜS; bu Gizlilik Politikası ve Kullanım Koşulları metninde değişiklik yapabilir. Yapılan değişiklikler anında yürürlüğe girecektir. Güncellenen Koşullara tabi olacaksınız. Bu veya güncellenen Koşulları kabul etmek istemiyorsanız hesabınızı silebilirsiniz.

Burada belirtilen koşullarla ilgili görüş ve önerilerinizi, info@aribma.com mail adresinden bize iletebilirsiniz.

GERİ DÖN